DÁRKOVÉ BALÍČKY

Potěšte své milované originálním voňavým čajovým balíčkem. Darujte osobní dárek, který potěší všechny smysly a je i pro zdraví.

palstorm set a sklenená láhev, go
Novinka
od 689 Kč

Rádi si připravujete čaj matcha na cesty? Přesně pro Vás je tento set, který obsahuje vše pro tradiční přípravu a navíc ještě praktickou skleněnou láhev, kterou můžete brát na...

421/CER
storm matcha ni
od 929 Kč

Dárkový balíček se storm matchou, metličkou, naběrátkem na matchu, keramickým stojánkem na metličku a výbornou čokoládou.

217/30
storm matcha balíček san
1 579 Kč

Parádní startovací balíček, který obsahuje všechny 3 naše čaje matcha, metličku, keramický odkladač a bambusovou lžičku.

415
STORM MATCHA a GREEN TEA nana
od 1 444 Kč

Dárkový balíček se storm matchou a příslušenstvím na přípravu, vybraným sypaným čajem, výbornou čokoládou a odporovou gumou na cvičení! +bambusové sítko

235/30
storm matcha bez stojánku
od 707 Kč

Dárkový balíček se storm matchou, metličkou, naběrátkem na matchu a výbornou čokoládou.

226/30
yon storm matcha high, odporová guma, bcaa
Tip
od 808 Kč

Parádní balíček, který obsahuje storm matchu, textilní odporovou gumu a BCAA + Glutamine, potěší všechny nadšené sportovce.

418/32
Storm matcha set + matcha
od 849 Kč

Set na přípravu čaje matcha, se kterým si užijete ten pravý čajový zážitek a matchu si připravíte tradičním způsobem. Ucítíte krásnou vůni a budete si s čajem hrát. Potěšte vaše...

55/30
storm matcha high, ceremony, samidori
1 039 Kč

Ochutnejte všechny 3 naše čaje matcha ve výhodném balíčku. Storm matcha High, Ceremony a Samidori.

394
originál matcha set pal storm
od 818 Kč

Pořiďte si originální set na přípravu čaje matcha a připravte si tento jedinečný nápoj tradičním způsobem. Miska z české dílny, chashaku, chasen a stojánek na chasen v jednom.

364/KER
9 položek celkem
Zpět do obchodu