Velkoobchod

Chcete se stát naším velkoobchodním partnerem? Vlastníte kavárnu, fitness centrum, wellnes, kadeřnictví, obchůdek, hotel nebo jiné zařízení, kde chcete zákazníkům nabízet čaj nejvyšší kvality? Hýčkejte si Vaše zákazníky japonským čajem, špičkové kvality - to je přesně Storm matcha a Storm Sencha - výběrové čaje, přímo z Japonska. 

Chcete se odlišit od konkurence a nabízet ve svém podniku vysoce kvalitní čaje, které potěší vaše zákazníky a jsou prospěšné i pro zdraví? 

,,Z naší zkušenosti víme, že pokud je matcha lahodná, zákazník se na ní rád vrací zpět a nevzpomíná s hořkostí."

 

E-SHOPY / OBCHODY

Chcete se stát naším obchodním partnerem a nabízet na vašem e-shopu či v kamenné prodejně výbornou, kvalitní matchu, přímo z Japonska nebo naše sypané zelené čaje? Registrujte se na našem e-shopu, jako firma. 

Stačí, když se registrujete na našem e-shopu, vyplníte firemní údaje, IČO. Poté Vám udělíme přístup, jako velkoobchodnímu partnerovi. Přístup není udělen automaticky, proto jeho zpracování může trvat, maximálně 48 hod. Děkujeme za pochopení.

Doprava

V rámci Plzně je možné pak volit osobní předání, kdy Vám objednávku můžeme doručit zdarma (i v den objednání nebo následující den). Lze se i předem domluvit, pokud máte do Plzně cestu. 

Můžete si zvolit z široké nabídky přepravních společností.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na email: info@palstorm.cz


 

KAVÁRNY/PODNIKY

Vlastníte kavárnu, restauraci, wellness centrum, kadeřnictví nebo třeba kosmetický salon? Chcete svým zákazníkům nabídnout kvalitní zelený čaj z Japonska? (Strom matchu nebo sypané zelené čaje). 

Pro Plzeňský kraj:

Nabízíme Vám nezávaznou ukázku umíchání čaje matcha, případně ukázku přípravy sypaných zelených čajů, které poté můžete nabízet ve vašem podniku. Ukázka je zdarma. 

Domluvíme si termín schůzky, kdy můžeme navštívit Váš podnik a rádi Vám vše ukážeme a vysvětlíme. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: info@palstorm.cz. Do předmětu napište název vašeho podniku, do emailu uveďte, kde se podnik nachází - město a o co byste měli zájem. Případně na tel. +420 775 071 888.

Mimo Plzeňský kraj:

Nejste z Plzeňského kraje a měli byste zájem o nezávaznou ukázku přípravy čaje? Kontaktujte nás na emailu: info@palstorm.cz

Do předmětu napište název vašeho podniku, do emailu uveďte, kde se podnik nachází - město a o co byste měli zájem. Domluvíme se na individuální schůzce. Ukázka je zdarma.

Nechcete ukázku:

Nemáte zájem o ukázku, ale máte zájem o naše produkty? Registrujte se na našem e-shopu, vyplňte firemní údaje, včetně IČO, název podniku. Vyčkejte na potvrzení. Udělení přístupu může trvat až 48 hodin, protože není automatické. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@palstorm.cz

Doprava:

V rámci Plzně je možné pak volit osobní předání, kdy Vám objednávku můžeme doručit zdarma (i v den objednání nebo následující den). Lze se i předem domluvit, pokud máte do Plzně cestu. 

Jinak si můžete zvolit z široké nabídky přepravy.

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na email: info@palstorm.cz


 

UKÁZKA PŘÍPRAVY

Podnikům též nabízíme ukázku přípravy, kde vaše zaměstnance naučíme, jak správně čaj matcha připravit, aby si zachoval co nejvíce účinných látek a potěšil chuťové buňky. Vysvětlíme vám vše kolem přípravy, skladování a další věci, které se týkají čaje matcha nebo sypaných zelených čajů. Navrhneme vhodné kombinace a zodpovíme Vaše dotazy.


Děkujeme a těšíme se na Vás!

Palstorm.cz

Zpět do obchodu