Keramické sítko na čaj

Originální keramické sítko z české dílny na sypané, ovocné nebo bylinné čaje.

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Skladem
Značka: Palstorm
189 Kč
Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Materiál: keramika
Země původu: Česká republika
Další informace: ruční práce, každý je originál

Keramické sítko z české dílny s malým odkapávačem na odkládání pro další nálev. Keramické sítko je ideální pro louhování všech čajů. Je zdravotně nezávadné, neobsahuje žádné kovové součásti ani jiné chemicky škodlivé látky. Naše sítka jsou funkční i krásná a vejdou se do menšího i většího hrníčku, do skleničky nebo do konvičky.

Pokyny k údržbě: Sítko myjte pod proudem teplé vody, nedoporučujeme používat chemické saponáty. Dirky sítka můžete pročistit pomocí párátka. Sítko před prvním použití vypláchněte teplou vodou.

Materiál: keramika, malý talířek má v sobě sklo, glazura světlá

Barva: přírodní světlá, sklo zelené

Rozměry: průměr: 6,5 cm, výška 6,5 cm, celková délka držátek cca 13 cm

TIP: Nejvhodnější pro louhování spaných zelených čajů jsou keramická, bambusová, porcelánová nebo skleněná sítka. Čaje rozhodně nedoporučujeme louhovat v kovovém nebo plastovém sítku. Kovová sítka ovlivňují výslednou chuť čaje a nemusí být zcela vhodná pro zdraví.

Jedině správnou přípravou a vhodnými čajovými nástroji k tomu, docílíte lahodné a vyvážené chuti čaje...Protože příprava čaje je hned druhá nejdůležitější...to první - kvalitu, Vám zaručujeme my, zbytek je na Vás...


Distributor: Mgr. Pavla Storm, Na Kovárně 3, Plzeň, 31200, IČ: 09287825

Země původu: Česká republika

Zpět do obchodu