Akce BALÍKOVNA s doručením na adresu pouze za 30 Kč.

Ochucené sypané čaje - podzimní novinky

Chladnější podzimní období láká k posezení u dobrého čaje, který zahřeje. Připravili jsme pro vás dvě podzimní novinky, které uvítáte i na Vánoce.

Zachovali jsme kvalitu sypaných ochucených čajů, kdy jsme použili naše sypané čaje a přidali k nim několik funkčních ingrediencí, které se vzájemně chuťově doplňují a vytvoří chutný chuťový prožitek.

Podzimní pohoda a Vánoční čas - první čaj má černý základ, druhý zelený. Který si vyberete? IMG_5924

Podzimní pohodu jsme složili z černého čaje Storm Wakoucha, který je zvláštní v tom, že se zpracovává stejným způsobem, jako Snecha (zelený čaj). Chuť čaje je sladší, až medová. Přidali jsme do něj kvalitní cejlonskou skořici, který je mnohem lepší, než klasická skořice, kterou zná většina lidí. Další ingrediencí jsou nesířené hrušky, které díky procesu výroby mají výraznější chuť, než klasicky sušené hrušky. Dále čaj obsahuje ještě pomerančovou kůru, hřebíček a plod kardamomu. Nejvýraznější surovinou chuťově je skořice. Čaj připomíná pečené hrušky se skořicí v medu.

Vánoční čas je zelený čaj na který jsme použili Yanagi Banchu, která skvěle ladí s dalšími ingrediencemi. Yanagi Bancha má výhodu, že je to velmi slabý zelený čaj, který mohou v klidu pít i děti. Zelený základ čaje jsme doplnili vyváženým poměrem dalších ingrediencí. Celý plod kardamomu, pomerančová kůra a hřebíček. Vytvořili jsme čaj, který vám bude připomínat Vánoce! Milujeme ho a věříme, že i vy si ho zamilujete.

Žádný z našich čajů neobsahuje aroma, ani jiné chemické látky, které by ničily přírodní složení. Čaj bude nejlépe chutnat vylouhovaný z přírodního sítka.

sypaný černý čaj podzimní pohodasypaný zelený čaj Vánoční čassypaný černý čaj ochucený

Zpět do obchodu