Storm matcha všechny 3

Ochutnejte všechny tři naše čaje matcha ve výhodném balíčku. Storm matcha High, Ceremony a Samidori. 

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Palstorm
1 059 Kč
Kategorie: STORM MATCHA
Hmotnost: 0.09 kg
Obsahuje: 100 % rozemleté čajové lístky
Čaj je: bez chemických látek, bez barviv, bez konzervantů, bez aromat
Množství: 3x 30 g

STORM MATCHA

storm matcha pochází z Japonska.jpeg z Japonska    čajový list.jpeg 100% jemně mletý zelený čaj, organický  na matchu používáme recyklovatelné obaly.jpeg  v recyklovatelném obalu

Ochutnejte všechny tři naše čaje a vyberte si ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Základní rozdíly v naší matche si můžete přečíst zde.


DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA NÁPOJE:

množství čaje matcha.jpeg 1,5 - 2 gramy prášku  množství vody.jpeg 150-200 ml vody  teplota vody.jpeg 70 stupňů  matchu mícháme chasenem.jpeg  mícháme chasenem  jak dlouho míchat u matcha.jpeg  doba míchání cca 1 minuta

Množství vody si můžete přizpůsobit podle sebe, stejně tak i množství prášku. Optimálně se doporučují pro dospělého člověka 2 gramy na šálek. Ceremoniální matchu doporučujeme vychutnat tak, jak je, ale samozřejmě se dá použít i do latte nebo do jiných drinků.


MATCHA TIPY:

matcha miska.jpeg nejlépe chutná připravená z keramické mističky (chawan)   mícháme chasenem.jpeg míchaná pomocí bambusové metličky (chasen)

nemíchat kovem.jpeg teplý nápoj nemíchejte kovovou lžičkou shaker  nápoj lze umíchat i v plastovém shakeru

Nejvhodnější příprava nápoje je pomocí chasenu v chawanu, kdy přípravou můžete vyšlehat i pěnu. Nevhodná příprava je v hrníčku, pomocí lžičky, matcha se nerozpustí.

Jedině správným způsobem přípravy, docílíte té nejlahodnější chuti. V dobře rozmíchaném nápoji, neplavou hrudky prášku.


Čaj matcha je silný, protože se jedná o rozemleté celé čajové list, čerstvého zeleného čaje. Samidori má vyšší obsah kofeinu, než Storm matcha high a Storm matcha ceremony. Čaj není fermentovaný, ani nedochází k žádnému chemickému procesu, při jeho zpracování. Čerstvé čajové listy se natrhají, nasuší, rozdrtí a uzavřou do obalu. Do rozemletého prášku se nic nepřidává. Přirozeně obsahuje vysoký podíl chlorofylu, proto má jasně zelenou barvu. Čaj se nelouhuje, ale mícháním se rozpustí se ve vodě. Někomu proto nemusí vyhovovat pití po ránu - na lačno (kvůli jeho síle).


Balení: Čaj je balený v černém (Ceremony), bílém (High) a zeleném (Samidori) neprůsvitném obalu se zipovým uzávěrem, který lze opakovaně otevírat a uzavírat.

Skladování: Čaj skladujte v suchu a temnu, dobře uzavřený. Po otevření doporučujeme skladování v ledničce.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců

Země původu: Japonsko

Upozornění: Čaj matcha není vhodný pro děti. Maximální denní dávka pro dospělého člověka je 6-8 šálků, ale doporučujeme 2 šálky čaje matcha denně. Těhotné a kojící ženy, mohou 2 g čaje matcha denně.

Alergeny: nejsou u čaje matcha známé 

Celkově si z tohoto balení připravíte 50 šálků.

Balíček obsahuje  3 x 30 g. popis čaje matcha svěží barva, příjemná vůně, výborná chuť  storm matcha ceremony: sáčekrecyklovatelný, opakovaně uzavíratelný, neprůsvitný obal


Přečtěte si článek: ,,Co potřebuji na přípravu čaje matcha."

Přečtěte si článek: ,,Storm matcha, rozdíly."

 informace palstorm Vzhledem k současnému nařízení EU Vám nemůžeme podat detailnější informace a popis výhod tohoto produktu. Informace musíte vyhledat sami na internetových stránkách nebo v odborné literatuře. 

 

Zpět do obchodu