Akce BALÍKOVNA s doručením na adresu pouze za 30 Kč.

Storm matcha - san

Parádní startovací balíček, který obsahuje všechny 3 naše čaje matcha, metličku, keramický odkladač a bambusovou lžičku. 

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Skladem
Značka: Palstorm
1 649 Kč
Kategorie: DÁRKOVÉ BALÍČKY
Obsahuje: 100 % rozemleté čajové lístky
Čaj je: bez chemických látek, bez barviv, bez konzervantů, bez aromat
Množství: 3x 30 g

Balíček obsahuje:

    • 3x 30 g Storm matcha čaje (high, ceremony, samidori)
    • bambusovou metličku
    • keramický stojánek na metličku, který zároveň slouží k tomu, aby metlička dobře proschla a držela co nejdéle svůj tvar (do poznámky můžete uvést barvu stojánku - zelený, modrý, černý). Standardně zasíláme černý. 
    • bambusovou lžičku, kterou nabíráte čaj matcha
    • přihodit ještě můžete jednu z našich mističek - přírodní nebo zelenou

STORM MATCHA

storm matcha pochází z Japonska.jpeg z Japonska    čajový list.jpeg 100% jemně mletý zelený čaj, organický  na matchu používáme recyklovatelné obaly.jpeg  v recyklovatelném obalu

Ochutnejte všechny tři naše čaje a vyberte si ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Základní rozdíly v naší matche si můžete přečíst zde.


DOPORUČENÁ PŘÍPRAVA NÁPOJE:

množství čaje matcha.jpeg 2 gramy prášku  množství vody.jpeg 150-200 ml vody  teplota vody.jpeg 70 stupňů  matchu mícháme chasenem.jpeg  mícháme chasenem  jak dlouho míchat u matcha.jpeg  doba míchání cca 1 minuta

Množství vody si můžete přizpůsobit podle sebe, stejně tak i množství prášku. Optimálně se doporučují pro dospělého člověka 2 gramy na šálek. Ideální jsou pak dva šálky denně. Ceremoniální matchu doporučujeme vychutnat tak, jak je, ale samozřejmě se dá použít i do latte nebo do jiných drinků.


MATCHA TIPY:

matcha miska.jpeg nejlépe chutná připravená z keramické mističky (chawan)   mícháme chasenem.jpeg míchaná pomocí bambusové metličky (chasen)

nemíchat kovem.jpeg teplý nápoj nemíchejte kovovou lžičkou  shaker.jpeg  nápoj lze umíchat i v plastovém shakeru

Nejvhodnější příprava nápoje je pomocí chasenu v chawanu, kdy přípravou můžete vyšlehat i pěnu. Nevhodná příprava je v hrníčku, pomocí lžičky, matcha se nerozpustí.

Jedině správným způsobem přípravy, docílíte té nejlahodnější chuti. V dobře rozmíchaném nápoji, neplavou hrudky prášku.


Čaj matcha je velmi silný, protože se jedná o rozemleté celé čajové listy čerstvého zeleného čaje. Čaj není fermentovaný, ani nedochází k žádnému chemickému procesu, při jeho zpracování. Čerstvé čajové listy se natrhají, nasuší a poté zabalí. Do prášku se nic nepřidává. Čaj se nelouhuje, ale rozpustí se ve vodě a vypije. Někomu proto nemusí vyhovovat pití po ránu - na lačno (kvůli jeho síle).


Balení: Čaj je balený v černém (Ceremony), bílém (High) a zeleném (Samidori) neprůsvitném obalu se zipovým uzávěrem, který lze opakovaně otevírat a uzavírat.

Skladování: Čaj skladujte v suchu a temnu, dobře uzavřený. Po otevření doporučujeme skladování v ledničce.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců

Země původu: Japonsko

Upozornění: Čaj matcha není vhodný pro děti. Maximální denní dávka pro dospělého člověka je 6-8 šálků, ale doporučujeme 2 šálky čaje matcha denně. Těhotné a kojící ženy, mohou 2 g čaje matcha denně.

Alergeny: nejsou u čaje matcha známé 

Balení 30 g vystačí na 15 šálků čaje. 

Balíček obsahuje  3 x 30 g.

Někomu však může vyhovovat příprava nápoje i z menšího množství (např. poloviční dávka).popis čaje matcha svěží barva, příjemná vůně, výborná chuť  storm matcha ceremony: sáčekrecyklovatelný, opakovaně uzavíratelný, neprůsvitný obal, High - bílý, ceremony a samidori zelený


Přečtěte si článek: ,,Co potřebuji na přípravu čaje matcha."

Přečtěte si článek: ,,Storm matcha, rozdíly."


 

 informace palstorm Vzhledem k současnému nařízení EU Vám nemůžeme podat detailnější informace a popis výhod tohoto produktu. Informace musíte vyhledat sami na internetových stránkách nebo v odborné literatuře. 

Zpět do obchodu