Vánoční čas - zelený, 50 g

Unikátní propojení zeleného čaje, kardamomu, pomeranče a hřebíčku. Vyvážená chuť, kterou si zamilujete.

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Skladem
Značka: Palstorm
189 Kč
Kategorie: SYPANÉ ČAJE OCHUCENÉ
Obsahuje: zelený čaj, kardamom, pomerančovou kůru, hřebíček
Čaj je: bez chemických látek, bez barviv, bez konzervantů, bez aromat
Obsah balení: 50 g

Spojení čaje Yanagi Bancha, kardamomu, pomerančové kůry, hřebíčku a kousky lístků růží - bez přidaných aromat a chemických látek. Čistá chuť přírody. Čaj, který se hodí na podzimní a zimní měsíce. Navodí pocit hřejivé pohody. 

Zelený čaj:

Celé jehličky zeleného čaje. Jemná květinová chuť s lehce karamelovým a banánovým podtónem. Zelený čaj obsahuje antioxidanty.

Kardamom květ:

Sušené plody kardamomníku obecného, který má krásnou vůni a podtrhuje chuť čaje. Kardamom může podporovat imunitní systém, kardiovaskulární systém i dýchání.

Pomerančová kůra:

Sušené pomerančové oplodí, navozuje pocit relaxace a uvolnění.

Hřebíček květ:

Sušená nerozvitá květní poupata hřebíčkovce vonného. Řadí se také mezi antioxidanty, může pozitivně ovlivňovat kardiovaskulární systém, prohřátí, napomáhat trávení, dýchací systém. 

PŘÍPRAVA NÁPOJE:

množství čaje.jpeg  1 polévková lžíce  množství vody.jpeg  180-200 ml vody  teplota vody.jpeg  80 stupňů  jak dlouho louhovat.jpeg  louhujeme 5 minut

Čaj doporučujeme louhovat v bambusovém nebo keramickém sítku, které nijak neovlivňuje chuť čaje. Kovová a plastová sítka nejsou pro louhování našich čajů vhodná, kov i plast může ovlivňovat výslednou chuť nápoje. Keramická i bambusová sítka najdete také na našem e-shopu.


Původ čaje: Japonsko

Složení: 100 % sypaný zelený čaj, plod kardamomu, kousky sušené pomerančové kůry, celý květ hřebíčku.

Balení: Čaj je balený v papírovém kompostovatelném nebo recyklovatelném obalu se zipovým uzávěrem, který lze opakovaně otevírat a uzavírat.

Obsah balení: 50 g

Skladování: Čaj skladujte v temnu a suchu. 

Minimální trvanlivost: 24 měsíců


informace palstorm Vzhledem k současnému nařízení EU Vám nemůžeme podat detailnější informace a popis výhod tohoto produktu. Informace o jednotlivých složkách musíte vyhledat sami na internetových stránkách nebo v odborné literatuře. 

Zpět do obchodu